YC164-JR-0715KL
MFR.Part #
YC164-JR-0715KL
JLCPCB Part #
C695201
Description
15kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS