YC162-FR-0733RL
MFR.Part #
YC162-FR-0733RL
JLCPCB Part #
C1733840
Description
2 33Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS