YC162-FR-0743RL
MFR.Part #
YC162-FR-0743RL
JLCPCB Part #
C5838491
Description
2 4 43Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS