YC162-FR-0732R4L
MFR.Part #
YC162-FR-0732R4L
JLCPCB Part #
C1733800
Description
2 32.4Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS