YC162-FR-07221KL
MFR.Part #
YC162-FR-07221KL
JLCPCB Part #
C1733597
Description
2 221kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS