YC162-FR-07226KL
MFR.Part #
YC162-FR-07226KL
JLCPCB Part #
C1733589
Description
2 226kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS