YC162-FR-0721KL
MFR.Part #
YC162-FR-0721KL
JLCPCB Part #
C6363449
Description
2 21kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS