YC162-FR-07140KL
MFR.Part #
YC162-FR-07140KL
JLCPCB Part #
C5838483
Description
140kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS