RC1206JR-076K2P
MFR.Part #
RC1206JR-076K2P
JLCPCB Part #
C5720940
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS