RSF200JR-52-160R
MFR.Part #
RSF200JR-52-160R
JLCPCB Part #
C1760002
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS