YC124-FR-0745R3L
MFR.Part #
YC124-FR-0745R3L
JLCPCB Part #
C5838454
Description
4 45.3Ω 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS