RT0805BRE077K77L
MFR.Part #
RT0805BRE077K77L
JLCPCB Part #
C868208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS