RT1210CRB071K6L
MFR.Part #
RT1210CRB071K6L
JLCPCB Part #
C4047049
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS