YC102-JR-07270RL
MFR.Part #
YC102-JR-07270RL
JLCPCB Part #
C1738519
Description
2 270Ω 31.25mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS