AC0603FR-0715R4L
MFR.Part #
AC0603FR-0715R4L
JLCPCB Part #
C227603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS