TR0805KR-077R5L
MFR.Part #
TR0805KR-077R5L
JLCPCB Part #
C7365199
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS