NKN7WSFR-73-18R
MFR.Part #
NKN7WSFR-73-18R
JLCPCB Part #
C19586520
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 18Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS