TC164-JR-13100RL
MFR.Part #
TC164-JR-13100RL
JLCPCB Part #
C7399392
Package
1206
Description
100Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS