TC124-JR-13100RL
MFR.Part #
TC124-JR-13100RL
JLCPCB Part #
C5797321
Package
0804
Description
100Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS