TC164-JR-071K3L
MFR.Part #
TC164-JR-071K3L
JLCPCB Part #
C872301
Package
1206
Description
1.3kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS