FMF200FRE73-1K3
MFR.Part #
FMF200FRE73-1K3
JLCPCB Part #
C3369031
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS