TC164-FR-07820RL
MFR.Part #
TC164-FR-07820RL
JLCPCB Part #
C872270
Package
1206
Description
4 62.5mW 8 820Ω ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS