TC164-FR-078K2L
MFR.Part #
TC164-FR-078K2L
JLCPCB Part #
C872274
Package
1206
Description
4 62.5mW 8 8.2kΩ ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS