TC164-FR-07220RL
MFR.Part #
TC164-FR-07220RL
JLCPCB Part #
C872169
Package
0603x4
Description
220Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS