TC164-FR-07634RL
MFR.Part #
TC164-FR-07634RL
JLCPCB Part #
C1733727
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 634Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS