RT1206BRC078R45L
MFR.Part #
RT1206BRC078R45L
JLCPCB Part #
C7303260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS