MFR25SFRE52-10K7
MFR.Part #
MFR25SFRE52-10K7
JLCPCB Part #
C1744393
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS