EXB-38V332JV
MFR.Part #
EXB-38V332JV
JLCPCB Part #
C6946370
Package
1206
Description
3.3kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS