TC164-FR-0747K5L
MFR.Part #
TC164-FR-0747K5L
JLCPCB Part #
C872228
Package
1206
Description
4 47.5kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS