RC0201FR-0730K9L
MFR.Part #
RC0201FR-0730K9L
JLCPCB Part #
C364366
Description
-55℃~+125℃ 25V 30.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS