TC164-FR-07470RL
MFR.Part #
TC164-FR-07470RL
JLCPCB Part #
C872226
Package
1206
Description
4 470Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS