TC164-FR-07200KL
MFR.Part #
TC164-FR-07200KL
JLCPCB Part #
C872165
Package
1206
Description
200kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS