MFR1WSFRF52-7R15
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-7R15
JLCPCB Part #
C1760211
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS