RC0402BR-07102KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402BR-07102KL
JLCPCB Part #
C5842796
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS