TC124-JR-0736RL
MFR.Part #
TC124-JR-0736RL
JLCPCB Part #
C854556
Package
0804
Description
36Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS