RT1206FRD071K33L
MFR.Part #
RT1206FRD071K33L
JLCPCB Part #
C2105054
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS