TC124-FR-079K09L
MFR.Part #
TC124-FR-079K09L
JLCPCB Part #
C1732747
Package
0402x4
Description
4 62.5mW 8 9.09kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS