RT1206DRD07392RL
MFR.Part #
RT1206DRD07392RL
JLCPCB Part #
C871869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS