RC1206FR-07261RP
MFR.Part #
RC1206FR-07261RP
JLCPCB Part #
C6165223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS