TC124-FR-076K65L
MFR.Part #
TC124-FR-076K65L
JLCPCB Part #
C1739990
Description
4 6.65kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS