TC124-FR-073K65L
MFR.Part #
TC124-FR-073K65L
JLCPCB Part #
C1733180
Package
0402x4
Description
3.65kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS