AC1206JR-072R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206JR-072R7L
JLCPCB Part #
C229924
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS