FMP300FTF73-52K3
MFR.Part #
FMP300FTF73-52K3
JLCPCB Part #
C1387565
Description
-55℃~+155℃ 3W 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS