RT1206WRC0734R8L
MFR.Part #
RT1206WRC0734R8L
JLCPCB Part #
C4294097
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS