TC124-FR-0739RL
MFR.Part #
TC124-FR-0739RL
JLCPCB Part #
C854516
Package
0804
Description
39Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS