YC248-JR-07100RL
MFR.Part #
YC248-JR-07100RL
JLCPCB Part #
C695200
Description
100Ω 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS