TC124-FR-07365KL
MFR.Part #
TC124-FR-07365KL
JLCPCB Part #
C1732111
Package
0402x4
Description
365kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS