RC1206FR-07768KL
MFR.Part #
RC1206FR-07768KL
JLCPCB Part #
C488965
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS