AT0603BRE07392RL
MFR.Part #
AT0603BRE07392RL
JLCPCB Part #
C6127351
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS