TC124-FR-072K15L
MFR.Part #
TC124-FR-072K15L
JLCPCB Part #
C1732189
Description
2.15kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS